کاشت مو

کاشت مو با روش FUT + روش FUT مناسب چه کسانی است؟

Tandis Beauty کاشت مو به روش FUT در کلینیک زیبایی تندیس

کاشت مو با روش FUT

به بسیاری از افرادی که به دنبال کاشت مو در تهران هستند،‌ عمدتاً‌ روش fut پیشنهاد می‌شود. پرسش اصلی آن است کاشت مو به روش FUT دقیقاً به چه شکل است و بهره‌گیری از آن نسبت به سایر روش‌های مربوط به کاشت مو چه مزیت‌های خاصی را برای افراد به ارمغان می‌آورد؟

تفاوتی ندارد که خودتان کاندیدای کاشت مو بدین شکل هستید یا خیر،‌ زیرا در هر صورت ضرورت دارد که با چنین روش ویژه و پرطرفداری آشنایی کاملی به دست بیاورید. با کلینیک زیبایی تندیس همراه شوید تا با هم این نوع روش را زیر ذره‌بین ببریم و ببینیم که روش کاشت FUT چرا به این میزان از محبوبیت دست یافته است؟

معرفی کامل روش FUT

همان‌طور که گفته شد، امروزه از روش FUT به عنوان یکی از روش‌های مربوط به کاشت مو در تهران یاد می‌شود. به طور کلی می‌‌توان بیان کرد که این روش نسبت به سایر روش‌هایی که در همین حوزه مورد استفاده قرار می‌گیرند دارای اهمیت بالاتری است و بیشتر توسط کاربران مورد انتخاب قرار می‌گیرد. عمده تفاوت روش FUT با سایر روش‌های مربوط به کاشت مو را می‌توان استفاده از پیوند واحد فولیکولی در این فرایند دانست.

در گذشته برای کاشتن مو از روش‌‌های بسیار خاصی همچون مینی گرافت بهره گرفته می‌شد. این روش‌ها اگرچه روش‌های خوبی بودند،‌ اما همواره نتیجه مناسبی را در اختیار زیباجویان قرار نمی‌دادند. خوشبختانه با وجود آمدن روش FUT مشکلات مربوط به فرایند‌های پیشین به طور کامل برطرف شد. در روش FUT یک ناحیه کامل از فولیکولات برداشته می‌شود و در محلی که دچار طاسی شده است،‌ قرار می‌گیرد. مهم‌ترین ویژگی روش FUT را می‌توان آن دانست که در طی‌ آن یک نوار کامل از فولیکول‌ها انتقال پیدا می‌کند.

چه کسانی می‌توانند به سراغ این روش بروند؟

یکی دیگر از مهم‌ترین مواردی که در زمان توضیح کاشت مو در تهران به روش FUT باید به آن اشاره کنیم، کاندیدهای مناسب برای استفاده از چنین فرایند خاصی است. اگر بخواهیم به صورت عمومی صحبت نماییم‌، می‌‌توانیم بگوییم که کلیه افراد دارای طاسی می‌توانند از روش مذکور بهره ببرند. با این حال، برخی از افراد کاندیدهای مناسب‌تری جهت استفاده از روش FUT به شمار می‌آيند و می‌توانند انتظار نتیجه مناسب‌تری را داشته باشند.

از جمله این موارد باید به مردانی اشاره کنیم که به آلوپسی آندروژنیک یا همان طاسی با شکل مردانه دست و پنجه نرم می‌‌کنند. از آنجا که برطرف کردن این نوع طاسی به راهکارهای خاصی نیازمند است،‌ توصیه می‌شود که همواره از روش FUT کمک گرفته شود. یکی دیگر از انواع کاندیدهای مناسب جهت انتخاب روش FUT، زنانی به شمار می‌آيند که به دلیل وجود طاسی لودویگ دچار کم‌پشتی مو در قسمت جلوی سر خود شده‌اند. در واقع برای این زنان روش FUT بسیار بهتر از سایر روش‌های محبوب در این زمینه کاربرد دارد و می‌تواند شامل مزایای متعددی باشد.

اگر از جمله افرادی هستید که دارای طاسی با الگوی نورود هستند‌ نیز توصیه اصلی انتخاب روش FUT برای شما عزیزان است. علاوه بر این،‌ اگر تشخیص داده‌اید که نوع ریزش موی شما از نوع ریزش موی M شکل است،‌ بهترین انتخاب برایتان بهره‌گیری از روش FUT خواهد بود. کلیه مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم تنها بخشی از افرادی به شمار می‌آيند که می‌توانند با کمک روش FUT به حل مشکل ریزش مو و طاسی خود پایان دهند.

نکات مهم

در زمینه کاشت مو در تهران به روش FUT باید نکات مختلفی را مورد بحث قرار دهیم تا بتوانید انتخاب‌های مناسبی در این رابطه داشته باشید. اولین نکته مربوط به برخورداری از بانک موی کامل است. همان‌طور که گفته شد، در روش FUT از بانک موی شما فولیکول‌های مختلف برداشته شده و در محل مدنظر قرار می‌گیرند. به همین دلیل کلیه افرادی که به سراغ این روش کاشت مو می‌روند باید دارای بانک موی مناسبی باشند. تشخیص مناسب بودن یا نبودن بانک مو توسط متخصصان حاضر در کلینیک انجام می‌شود و لازم نیست که در این زمینه نگرانی خاصی داشته باشید.

علاوه بر این مورد، باید اشاره کنیم که هرچه تراکم فولیکول موجود در بانک موی شما بیشتر باشد، طبیعتاً نتیجه نهایی بهتر خواهد شد. در واقع افرادی که دارای بانک موی پرتراکم و مناسب هستند می‌توانند از بابت حل کامل مشکل طاسی سر خود به کمک روش FUT کاملاً امیدوار باشند.

به دلیل اینکه در این روش باید یک نوع پیش‌بینی از روند ریزش مو در سال‌های آينده نیز صورت بگیرد، توصیه می‌شود که افراد بالای بیست و پنج سال به سراغ آن بروند. همان‌طور که احتمالاً می‌دانید پیش‌بینی روند ریزش مو در زیر بیست و پنج سال به سختی صورت می‌‌گیرد و این امر می‌‌تواند بر روی نتیجه نهایی کاشت مو به کمک روش FUT کمی اثر بگذارد.

در مورد قیمت کاشت مو در تهران به روش FUT می‌تواند به پارامترهای گوناگونی اشاره کرد. در واقع هزینه انجام این امر به همین پارامترها بستگی دارد که از بین آن‌ها باید به مواردی همچون میزان اعتبار کلی کلینیک‌، میزان موهای کاشته شده، تعداد جلسات و … اشاره کرد. با انتخاب کلینیک تندیس می‌توانید با پرداخت کم‌ترین هزینه ممکن، بهترین نتیجه را در زمینه کاشت مو به روش FUT به دست بیاورید.

سخن پایانی

امروزه به منظور انجام کاشت مو در تهران از روش‌های گوناگونی استفاده می‌شود که از بین آن‌ها می‌توانیم به روش FUT اشاره کنیم. این روش بی‌نظیر که توانسته است رضایت خاطر افراد مختلفی را به خود جلب کند یک روش محبوب و پرکاربرد به شمار می‌آيد. در روش FUT مقداری از فولیکول‌های موی شما به شکل نواری از یک بخش به بخش دیگر انتقال پیدا می‌کنند.

به طور کلی افرادی که دارای ریزش موی مدل M و یا آندروژنیک هستند بهترین نوع کاندید برای این روش خاص محسوب می‌شود،‌ البته امکان بهره‌گیری از این روش خاص برای افراد دیگر از جمله بانوان نیز وجود دارد. مهم‌ترین نکته در زمینه انتخاب روش FUT، مراجعه به کلینیک خاصی است که در این زمینه دارای تجربه بسیار زیادی باشد. توصیه ما به شما انتخاب کلینیک زیبایی تندیس است. سال‌ها تجربه در کنار بهره‌گیری از متخصصان ویژه این امکان را به ما داده که بهترین خدمات را به متقاضیان کاشت مو ارائه کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *