کاشت مو, کاشت ابرو

پیشنهادات برای تقویت موهای طبیعی و ابروها

عيادة تندیس للتجميل کلینیک زیبایی تندیس

کم پشتی یا ریزش موها و ابروها یک مسئله چالشی است که تحت تأثیر عواملی چون افزایش سن، ژنتیک، حوادثی چون آتش سوزی، بیماری و… رخ می‌دهد. اکثر کارشناسان زیبایی معتقدند که مو، ابرو، مژه‌ها و… از جمله مهمترین فاکتورهای زیبایی اشخاص محسوب می‌شوند و به همین دلیل نیز بسیاری از افراد به دلیل کاهش و یا ریزش موها و ابروها دچار کاهش اعتماد به نفس و عوارض ناشی از آن در زندگی می‌شوند. کاشت مو در تهران یکی از کم عارضه‌ترین و اصلی‌ترین روش‌ها برای رفع دائمی کم پشتی موی سر و ابرو و یا کچلی این نواحی است. با ما همراه باشید تا با روش‌های موثر تقویت موها و ابروها به روش‌های طبیعی آشنا شوید.

روش‌های تقویت مو و ابروها

ریزش مو و ابروها تحت تأثیر عوامل مختلفی چون عوارض داروها، بیماری‌های جسمی و روحی، استرس، تغذیه نامناسب، ژنتیک و… رخ می‌دهد. روش‌های بسیاری برای تقویت موهای سر و ابرو وجود دارد. ممکن است بسیاری افراد تحت تأثیر تبلیغات از شامپوها و تقویت کننده‌ها برای این کار استفاده کنند و برخی دیگر نیز به توصیه‌های طب سنتی اسلامی و استفاده از موادی چون روغن ها، عصاره‌ها و… عمل کنند.

 اما در صورتی که ریزش یا کاهش موها و ابروها تحت تأثیر عواملی چون افزایش سن، ژنتیک و بیماری و… با این روش‌های طبیعی و سنتی قابل درمان نخواهد بود. بهترین روش تقویت مو یا ابرو برای همه افراد استفاده از روش‌های کلینیکال از جمله کاشت مو کاشت ابرو یا روش‌هایی چون مزوتراپی و امثال آن است که تأثیری شگفت انگیز، سریع و حیرت‌آور دارند.

تقویت موی سر با کاشت مو

کاشت مو یکی از بهترین روش‌های کلینیکال برای تقویت و افزایش تراکم موی سر محسوب می‌شود. در این روش تقویتی از فولیکول‌های مو که از ناحیه پشت سر (بانک مو) استفاده می‌شود و آن‌ها را به ناحیه کم مو یا طاس پیوند می‌زنند. این روش کمک می‌کند تا بعد از چند ماه تراکم موها بهتر شده و موهای ضعیف شده تقویت شوند و مهمترین نکته آن است که تأثیرات آن ماندگاری دائمی دارند.

روش‌های کاشت مو در تهران متنوع است، برای این که بهترین روش کاشت مو برای شما انتخاب شود توصیه می‌کنیم که به پزشک متخصص در کلینیک زیبایی تندیس مراجعه نمایید. پزشک متخصص بعد از معاینه بالینی و بررسی شرایط بهترین روش کاشت مو را برای مراجعه کننده در نظر می‌گیرد.

انواع روش‌های کاشت مو

کاشت مو در تهران و همه کلینیک‌های زیبایی در سراسر کشور به روش‌های مختلفی انجام می‌شود که عبارتند از:

  • کاشت مو به روش FUT
  • کاشت موبه روش FIT
  • کاشت موبه روش BHT
  • کاشت مو به روش SUT
  • کاشت مو به روش HRT
  • کاشت مو به روش HRP

بهترین روش کاشت مو بعد از این که شرایط مراجعه کننده بررسی شد و معاینه‌های تخصصی صورت گرفت انتخاب می‌شود. بهتر است در زمان کاشت مو در تهران از پزشک متخصص خود در مورد اطلاعاتی چون هزینه کاشت مو، مراقبت از موهای کاشته شده و عوارض احتمالی آن سوال کنید.

تقویت ابرو با کاشت طبیعی

کاشت ابرو نیز مانند کاشت مو صورت می‌گیرد. برای کاشت ابروها نیز فولیکول‌های پیوندی از بانک مو برداشته شده و در ناحیه ابرو پیوند زده می‌شوند. مهمترین مزیت این روش تقویت ابروها، ظاهر هایپر نچرال و ماندگای دائمی آن است. برای کسانی که ابروهای بی‌حالت و کم پشت دارند و یا کسانی که در اثر تاتوهای غیر اصولی و یا بیماری ابروهای خود را از دست داده‌اند کاشت ابروی طبیعی بهترین روش است.

تقویت موهای سر و ابرو در خانه

بعد از این که با روش‌های کلینیکال ابرو یا مو کاشته می‌شود، باید از آن‌ها مراقبت شود. برای داشتن مو ابروهای زیبا و پرپشت بعد از درمان کلینیکال باید به تقویت آن‌ها در خانه هم ادامه داد. مهمترین روش‌های تقویت مو و ابرو عبارتند از:

رژیم غذایی مناسب

رژیم غذایی اصولی و استاندارد نه تنها برای سلامت عمومی بدن اهمیت دارد بلکه باعث زیبایی و پرپشتی موها و سلامت پوست نیز می‌شود. توجه ویژه به تغذیه و داشتن یک رژیم غذایی سالم شامل انواع پروتئین، ویتامین، مواد معدنی، میوه و سبزیجات و… بهترین راه طبیعی برای تقویت موها و ابروها است.

روغن تراپی

روغن‌های گیاهی از جمله روغن نارگیل، روغن بادام تلخ و شیرین، روغن رزماری و… از دیرباز برای درمان کم پشتی و تقویت موها، ابروها و مژه‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفتند. بعد از کاشت مو و ابرو روغن تراپی می‌تواند نتایج چشمگیری داشته باشد. به یاد داشته باشید که بلافاصله بعد از کاشت نباید به موهای کاشته شده دست بزنید یا آن‌ها را ماساژ دهید. روغن تراپی بهتر است بعد از گذشت ۶ ماه از کاشت مو یا کاشت ابرو انجام گیرد.

استفاده از سرم تقویت کننده مو و ابرو

محصولات زیبایی بسیاری وجود دارند که با فرمولاسیون ویژه برای تقویت مو و ابروها مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما توصیه می‌شود برای استفاده از این محصولات نیز چند ماه بعد از کاشت مو و کاشت ابرو صبر کنید.

مکمل‌ها و ویتامین‌های دارویی

در کنار یک رژیم غذایی مناسب و سبک زندگی سالم موارد دیگری چون مکمل‌ها و ویتامین‌های دارویی می‌تواند در تقویت موها و ابروها تأثیرگذار باشند. البته توصیه اکید آن است که از این مکمل‌های دارویی حتما تحت نظر پزشک استفاده شود و بدون توصیه و نسخه پزشکی از این مکمل‌ها استفاده نکنید.

کاشت مو و کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو و کاشت مو روش‌های موثر و ماندگاری برای تقویت موها و ابروها محسوب می‌شوند. از جمله مزایای این روش‌ها ماندگاری دائمی و ظاهر طبیعی آن‌ها است. ضمن این که به کمک روش‌های طبیعی تقویت مو و ابرو نیز می‌توانید تقویت موها و ابروها را دو چندان کنید.

کاشت ابرو در تهران و یا کاشت مو در تهران با توجه به تعدد کلینیک‌های زیبایی فعال در این زمینه کار سختی به نظر نمی‌رسد اما باید بهتر است که کار کاشت مو و ابرو را به کلینیک‌های تخصصی و معتبر بسپارید. کلینیک زیبایی تندیس یکی از معتبرترین کلینیک‌های تخصصی کاشت مو و ابرو در تهران است که می‌توانید از خدمات بی‌نظیر این مجموعه برای زیباتر شدن و تقویت موها و ابروهای خود بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *